Praca.pl Praca śląskie Tychy Kierownik ds. Spedycji Krajowej Tychy
Project Manager (Spedycja międzynarodowa)

Logart Personnel Consulting
Tychy
praca stacjonarna
2740 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w transporcie drogowym, a praca jest zarazem Twoją pasją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Naszym klientem jest międzynarodowy integrator logistyczny specjalizujący się w świadczeniu usług z zakresu transportu lądowego, morskiego a także lotniczego. Aktualnie, poszukujemy kreatywnych i lubiących pracę w dynamicznym środowisku kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę zleceń międzynarodowych transportów całopojazdowych firmy, a do jej głównych obowiązków będzie należało:

  • realizacja transportów ekspresowych (dostawy just in time)
  • bieżąca kontrola realizowanych zleceń
  • optymalizacja kosztów transportu
  • utrzymywanie relacji z przewoźnikami
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługiwanych zleceń
Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w organizowaniu transportów ekspresowych.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • doświadczenie w organizowaniu międzynarodowych transportów całopojazdowych (min. 2 lata)
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej; są samodzielne i kreatywne
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport )
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.