Zobacz więcej ofert pracy

Project Manager

Hays Poland
Kraków
praca stacjonarna
3386 dni temu
Kraków
Kraków
Nr Ref.: 1052844

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z sektora bankowego– poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager (lokalizacja: Kraków)

Zakres obowiązków:

-zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu,
-zarządzanie i identyfikacja ryzyk projektowych,
-współpraca z biurem projektów celem identyfikacji niezbędnych zasobów do realizacji projektu,
-raportowanie postępu prac do komitetu sterującego

Wymagania:

-wykształcenie wyższe,
-min. 4 lata doświadczenia zawodowego,
-co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi,
-ogólna znajomość technologii informatycznych umożliwiająca skuteczną komunikację z innymi członkami zespołów projektowych,
-znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2/PMP) oraz zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych,
-znajomość branży bankowej oraz różnych aspektów działania organizacji (prawne, procesowe, biznesowe),
-samodzielność w realizacji przydzielonych zadań,
-umiejętność egzekwowania przydzielonych zadań,
-umiejętność komunikacji ze wszystkimi szczeblami organizacyjnymi w organizacji,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
-znajomość MS Project,
-komunikatywność oraz otwartość,
-doświadczenie w prowadzeniu projektów organizacyjnych, biznesowych i informatycznych dla branży bankowej/finansowej w zakresie implementacji reguł Compliance.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni
-Ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy
-Benefity na preferencyjnych warunkach - Medicover, Multisport
-Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
-Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl