Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant/Architekt

PKO Bank Polski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2471 dni temu

Departament Aplikacji Bankowości Elektronicznej / Zespół Rozwoju Oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/404/05/2017

Główne zadania:
  • projektowanie rozwiązań, nadzór i wsparcie w realizacji projektów IT
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją architektoniczną
  • konsultacje z zespołami analitycznymi i developerskimi
  • zarządzanie repozytorium architektonicznym oraz standardami IT
Oczekujemy:
  • doświadczenia w projektowaniu i budowaniu architektury systemów IT dla bankowości elektronicznej
  • min. trzyletniego doświadczenia na stanowisku projektanta informatycznych systemów bankowych
  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek Informatyka lub podobny) i chęci do dalszego poszukiwania wiedzy
  • wcześniejszych realizacji projektów dla instytucji finansowych
  • otwartości na zmiany i umiejętności pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw
  • zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych
  • znajomości zagadnień z obszaru integracji systemów (szyna danych) oraz SOA
  • znajomości Enterprice Architect
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.