Projektant / Asystent Projektanta HVAC
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Projektant / Asystent Projektanta HVAC

Poznaj pracodawcę

ul. Gdyńska 25
58-100 Świdnica
woj. dolnośląskie
www.eqos-energie.com

Inne oferty tego pracodawcy:

Elektromonter

Poznaj stanowisko:
Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...

czytaj więcej: Koordynator Projektu

Praca Koordynator Projektu

Projektant / Asystent Projektanta HVAC - Ogłoszenie archiwalne

Praca EQOS Energie Polska Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / mazowieckie / oddział firmy w Warszawie (ul. Szyszkowa 34)

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Projektant HVAC Hays Poland mazowieckie

Projektant konstrukcji Up-Telecom mazowieckie

Starszy Asystent Projektanta Sanitarnego ARCADIS Sp. z o.o. mazowieckie

Automatyk/ Projektant/ Programista systemów sterowania ADAL Sp. z o.o. mazowieckie

Asystent Projektanta instalacji elektrycznych NN Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

EQOS Energie (wcześniej Alpine-Energie), z 90-letnim doświadczeniem na rynku, jest postrzegana dziś w całej Europie jako wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań dla infrastruktury sieciowej.
W Polsce wraz z 202 pracownikami, w 6 oddziałach, opracowujemy całościowe rozwiązania w zakresie wyposażania obiektów przemysłowych i komercyjnych w instalacje techniczne (mechaniczne, sanitarne i elektroenergetyczne), a także świadczymy usługi serwisowe.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy obecnie osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: oddział firmy w Warszawie (ul. Szyszkowa 34)

Główne Zadania Pracownika:
  • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych

  • Tworzenie rozwiązań optymalizacyjnych w projektach otrzymanych do wyceny lub realizacji pod względem technicznym i cenowym.

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

  • Współpraca z Działem Realizacji

Niezbędne kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie (2-3 lata) w opracowywaniu projektów wykonawczych ww. instalacji - głównie w budynkach użyteczności publicznej (biurowce, centra handlowe, hotele)

  • Biegła znajomość obsługi programu AutoCAD

  • Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • EQOS Energie należąca do międzynarodowego koncernu, oferuje otwartą, pełną szacunku atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

  • Dzięki połączeniu projektowania z wykonawstwem umożliwiamy pogłębienie doświadczenia zawodowego oraz praktyki koniecznej do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Pracownikom oferujemy prywatną opiekę medyczną.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy z zainteresowaniem na dokumenty aplikacyjne.