Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant Business Intelligence

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3622 dni temu

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. to spółka z 16- letnią tradycją, obecnie jeden z czołowych polskich producentów rozwiązań informatycznych i dostawców profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki i zadania:
  • tworzenie rozwiązań Business Intelligence z wykorzystaniem narzędzi analityczno-raportujących np. MicroStrategy, SAP Business Objects, Microsoft, Oracle
Wymagania:
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w projektach jako Analityk lub Projektant rozwiązań Business Intelligence
  • znajomość narzędzi raportująco-analitycznych (np. MicroStrategy, SAP Business Objects, Microsoft, Oracle)
  • znajomość środowisk bazodanowych (Oracle lub SQL Server) oraz języka SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • angielski (sprawne czytanie dokumentów technicznych)
Mile widziane:
  • co najmniej III rok studiów o profilu informatycznym
Pożądane cechy osobowe:
  • zdolność do adaptacji
  • systematyczność i uporządkowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • prywatna opiekę medyczną
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)