Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Projektant elektroniki (ECAD)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
łódzkie, relokacja: Częstochowa
praca stacjonarna
3165 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: relokacja: Częstochowa
Nr ref.: 9-30-34078/PC
Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem centrum R&D w Częstochowie, poszukujemy osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Projektanta Elektroniki (ECAD).

Obowiązki:
- projektowanie i tworzenie płytek PCB przy użyciu specjalistycznych narzędzi
- tworzenie rozwiązań programowych dla układów scalonych
- ścisła współpraca z teamami w Polsce, USA i Indiach
Requirements:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy z narzędziami ECAD: DX-Designer, PADS, Design Capture, Expedition
- dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje z oddziałami za granicą
- umiejętność wnioskowania, analitycznego myślenia
- systematyczność, samodzielność w działaniu
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
- pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowane do kart sportowych)
- bardzo przyjazna atmosfera pracy
- możliwości rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w j. angielskim.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".