Projektant Elektroniki-Inżynier
pl / en

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
mazowieckie, Piaseczno (woj. mazowieckie)

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

mazowieckie, Pruszków

Projektant Elektroniki-Inżynier- Ogłoszenie archiwalne

Praca Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / mazowieckie / mazowieckie

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.
Miejsce pracy: mazowieckie
Nr ref.: 2-30-37186/PC
Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży oświetleniowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier aplikacyjny- Projektant Elektryk

Miejsce pracy: Monachium- Wymagana Relokacja

Zakres obowiązków:
- Projektowanie układów, obwodów elektrycznych do zastosowań oświetleniowych LED opierających się między innymi na programie Altium i modelowaniu 3D
- Tworzenie plików Gerber
- Przeprowadzanie pomiarów optycznych i elektrycznych , symulacji i analiz
- Tworzenie demonstracji oświetleniowych
- Tworzenie arkuszy danych , not aplikacyjnych, dokumentacji, raportów - praca w międzynarodowych zespołach
Wymagania:
Wymagania:
- Wykształcenie techniczne – najlepiej elektryczne
- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
- Doświadczenie w pracy ze sprzetem laboratoryjnym i optycznymi przyrządami pomiarowymi
- Doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań oświetleniowych LED
- Znajomość rynku podzespołów elektronicznych, mile widziane powiązanie z oświetleniem LED
- Otwartość, umiejętność dobrej organizacji oraz efektywnego osiągania celów
- Język angielski – bardzo dobra znajomość, niemiecki- mile widziany
- Znajomość Altium, Eagle, 3D.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz Klient oferuje:
- stabilne warunki zatrudnienia
- ubezpieczenie medyczne
- szanse na rozwój w strukturach firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”