Projektant Elektryk

Hays Poland

Poznań

722 dni temu

Projektant Elektryk
Poznań
Projektant Elektryk
Poznań
Nr Ref.: 1072060

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma
To konstrukcyjne biuro z norweskim kapitałem, które realizuje wielobranżowe projekty przemysłowe. Działa głównie w obszarach budownictwa przemysłowego, metalurgicznego oraz branży naftowo-gazowej.


Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się między innymi planowaniem harmonogramów, planowaniem oraz zarządzaniem budżetem działu, aktywnym udziałem w projektowaniu oraz nadzorem nad przygotowaniem dokumentacji technicznej. 


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby, która posiada wykształcenie wyższe techniczne, uprawnienia do projektowania bez ograniczeń oraz minimum 9-letnie doświadczenie zawodowe. Niezbędna jest również podstawowa znajomość oprogramowania branżowego oraz umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu.

Co zyskujesz?
Zyskujesz możliwość rozwoju zawodowego wpisanego w ścieżkę kariery oraz szansę pracy w międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl