Projektant Instalacji Elektrycznych

Horyzont Doradztwo Personalne

Piekary Śląskie

17 dni temu

 Naszym Klientem jest atrakcyjna, średniej wielkości firma specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Firma dostarcza nowatorskie produkty i technologie polskim, jak i zagranicznym klientom.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Nr Ref.: 3670/2018/PR

Zadania:
  • projektowanie od strony elektrycznej systemów automatyki dla branży maszynowej,
  • przygotowywanie dokumentacji elektrycznej,
  • dobór aparatury, wyposażenia i rozwiązań na potrzeby projektu,
  • nadzorowanie prac montażowych układów automatyki (praca stacjonarna).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
  • znajomość środowiska EPLAN,
  • znajomość aparatury używanej w układach automatyki,
  • znajomość standardów dokumentacji elektrycznych,
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji elektrycznej dla przemysłu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę z doświadczonym zespołem inżynierskim,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii
  • projektowania układów automatyki,
  • realizację różnorodnych projektów w dziedzinie automatyki,
  • elastyczny czas pracy,
  • dobrą atmosferę współpracy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Rekrutują z Praca.pl