Projektant - konstruktor

Komodus Anna Śmiech

79 dni temu

Ogłoszenie numer: 1860332, z dnia 2017-12-07

Firma zajmuje się budową maszyn przemysłowych według określonych wymagań inwersora (prototypy).

Firma mieści się w Łęcznej, woj. lubelskie.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Zatrudnię doświadczonego projektanta maszyn pakujących pionowych do projektu maszyny według wcześniej opracowanej koncepcji.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży.

Oferujemy

  • Umowę o dzieło lub inną formą zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant