Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Projektant Mody śląskie
Projektant odzieży / Technolog

IMG S.A.
śląskie
praca stacjonarna
2530 dni temu

IMG S.A. - Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku fitness w Polsce.

W ciągu 20 lat zdobyliśmy uznanie lokalnej branży sportowej i rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Od początku istnienia jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy SportsArt w Polsce.

Przez ten czas wyposażyliśmy ponad 500 obiektów, stając się tym samym wiodącym dostawcą urządzeń fitness. Od roku 2013 jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych akcesoriów sportowych Gipara.

W ZWIĄZKU Z WPROWADZANIEM ODZIEŻY SPORTOWEJ
POSZUKUJEMY WŁAŚCIWEJ OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: praca zdalna

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i współtworzenie kolekcji odzieży sportowej
  • dobór materiałów, kolorów i akcesoriów
  • śledzenie trendów obowiązujących w branży
  • przygotowywanie dokumentacji poszczególnych modeli
  • dbanie o poprawną konstrukcję oraz wymiary produkowanej odzieży
  • monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania poprzez cały etap   produkcji – kontakt z producentami
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku projektanta
  • kreatywność i poczucie estetyki
  • znajomość tworzenia i konstruowania szablonów odzieży
  • znajomość zasad kroju i szycia
  • umiejętność przygotowania dokumentacji technologicznej
  • znajomość branży odzieżowej
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • możliwość pracy zdalnej - obecność 1 w tyg. w biurze w Elblągu
  • elastyczne warunki pracy
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • rozwój zawodowy

PROSIMY O PRZESYŁANIE PORTFOLIO.