Zobacz więcej ofert pracy

Projektant Programista Ruby

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3116 dni temu

Wrocław

zadania

  • projektowanie i implementacja aplikacji webowych w języku Ruby
  • projektowanie relacyjnych baz danych
  • współpraca z klientem wewnętrznym

wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Ruby on Rails
  • konfiguracja środowiska RoR
  • znajomość XHTML, CSS
  • znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz języka SQL
  • znajomość SOAP i doświadczenie w korzystaniu z usług internetowych
  • zdolności analityczne
  • zdolność budowania relacji i łatwość komunikacji

oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość uczestnictwa w projektach biznesowych
  • szkolenia specjalistyczne oraz szkolenia miękkie
  • poznanie praktycznej strony prowadzenia projektów realizowanych w banku
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną