Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Promotor firmy

Bresland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2517 dni temu

Ogłoszenie numer: 1656473, z dnia 2017-06-02

Certyfikowana agencja pośrednictwa pracy BRESLAND sp. z o.o. z Wrocławia (nr cert 8400) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zbliżają się wakacje i chcesz zarobić? Szukasz pracy, która będzie przygodą i zabawą? Chcesz pracować razem z kolegą lub koleżanką? Mamy coś dla Ciebie!

  • Aktywny udział w przygotowaniu oraz realizacji akcji promowania marki w Niemczech (bez konieczności znajomości języka);
  • Wyjazdy na jeden, dwa lub trzy dni w tygodniu do Niemiec.

Wymagania

Szukamy ludzi, którzy:

  • posiadają prawo jazdy kat. B (przynajmniej jedna z osób musi być doświadczonym kierowcą);
  • są otwarci i komunikatywni;
  • są zaradni i kreatywni;
  • potrafią bawić się pracą;
  • będą realizować cele przedsiębiorstwa.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane za każdy wyjazd;
  • wszelkie materiały potrzebne do realizacji zadania (w tym służbowy samochód);
  • elastyczny czas pracy - sam ustalasz termin i długość wyjazdu;
  • możliwość dobrania partnera do pracy.