Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Hostessa Kraków
Promotor Marki - Hostessa

timework Sp. z o.o.s.k.
Kraków
praca stacjonarna
3256 dni temu

timework sp. z o. o. sp. k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework sp. z o. o. sp. k. posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 9688.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • promowanie produktów i usług z branży motoryzacyjnej
  • tworzenie pozytywnego wizerunku marki
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • raportowanie
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub promowaniu marki
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem
  • umiejętności prezentacyjne i sprzedażowe
  • zaangażowanie i rzetelność
  • dyspozycyjność do pracy od 20.05.2015r.
Mile widziane:
  • znajomość budowy samochodów
  • status studenta
Oferujemy:
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • elastyczny grafik pracy ustalony na podstawie dyspozycyjności Kandydata - praca w godzinach otwarcia Galerii Handlowej

Więcej ofert pracy na www.timework.pl