Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Promotor marki (weekendy lub pn-pt)

Adecco Poland Sp. z o.o
Gdynia
praca stacjonarna
2711 dni temu

Ogłoszenie numer: 1373533, z dnia 2016-10-25

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: PM/10/2016/GDA

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta, światowego giganta w sektorze teleinformatycznym i komunikacyjnym, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Promotor marki

Nr ref.: PM/10/2016/GDA

Zadania na tym stanowisku:

Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych punktach sprzedaży (sklepy electro Media Markt, Saturn, Euro AGD RTV);
Sprzedaż produktów;
Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
Pełnienie roli Ambasadora  – osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu, edukowanie Personelu Sklepu, informowanie o nowościach, produktach, promocjach Klienta;
Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na stołach/ półkach sklepowych,
Weryfikacja dostępności produktów w punktach sprzedaży oraz standardów ekspozycji;
Instalacja materiałów promocyjnych oraz reklamowych,
Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Wymagania

Oczekiwania:

Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu -mile widziani studenci,
Dyspozycyjność w weekendy (piątek wieczorem, sobota, niedziela) lub od poniedziałku do piątku,
Umiejętność budowania relacji z Klientami oraz nastawienie na sukces,
Umiejętność samodzielnej pracy,
Umiejętności komunikacyjne i umiejętności aktywnego słuchania,
Odpowiedzialność za wykonanie zadania zgodnie z oczekiwaniami,
Bardzo wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz zapał do pracy,
Dokładność, skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność za zadania i powierzone mienie,
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Co uzyskasz?

Umowę zlecenie – zatrudnienie przez Adecco Poland,
Telefon wraz z systemem do raportowania,
Adecco +Club,
Premię uznaniowa za sprzedane produkty.