Proste prace produkcyjne -umowa zlecenie - Czeladź
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Proste prace produkcyjne -umowa zlecenie - Czeladź

Poznaj stanowisko:
Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

czytaj więcej: Robotnik Produkcyjny

Praca Robotnik Produkcyjny

Proste prace produkcyjne -umowa zlecenie - Czeladź - Ogłoszenie archiwalne

Praca Gi Group Sp z o.o. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / śląskie / Czeladź

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik Produkcji Work Express Sp. z o.o. śląskie

Pracownik produkcyjny Work Express Sp. z o.o. śląskie

Pracownik Produkcyjny Gi Group Sp. z o.o. śląskie

Pracownik produkcji - operator maszyny produkcyjnej Grafton Recruitment śląskie

Pracownik Produkcyjno-Magazynowy Adecco Poland Sp. z o.o śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Miejsce pracy: Czeladź
Nr ref.: PP/Czeladź
Zadania:

Zadania:

  • Pakowanie gotowych elementów
  • Montowanie uszczelek samochodowych
Wymagania:

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie
  • Status osoby uczącej się - warunek konieczny
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Zatrudnienie od zaraz
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS