Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk Słuchu / Audiolog

KINETIC Centrum Nowoczesnej Audiologii
Gliwice
praca stacjonarna
2823 dni temu

Ogłoszenie numer: 1202134, z dnia 2016-08-01

KINETIC CENTRUM NOWOCZESNEJ AUDIOLOGII jest siecią zaawansowanych placówek audiologicznych zajmujących się  leczeniem i diagnostyką szumów usznych. Naszą wiodącą drugą grupą usług jest również leczenie ubytku słuchu, procesów poznawczych i urazów akustycznych i leczenie depresji.
Nasze placówki można znaleźć w trzech zakątkach Polski.

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy pracowników do oddziału w Gliwicach na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • wykonywanie badań słuchu,
  • dobór i sprzedaż aparatów,
  • dobór terapii do szumu usznego,
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie protetyki słuchu / 3 lata doświadczenia na powyższym stanowisku / absolwenci audiofonologii lub audiologii,
  • doświadczenie w wykonywaniu badań obiektywnych i subiektywnych (ABR, otoemisja, tympanometria),
  • umiejętność w doborze aparatów słuchowych różnych marek,
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Mile widziane:

  • dodatkowe szkolenia w zakresie audiologii, ubytku słuchu i leczenia szumów usznych.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,
  • system motywacyjny związany z wynikami i zaangażowaniem w pracę,
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.