Ogłoszenie numer: 1587750, z dnia 2017-04-21

Firma Kubousek Polska jest firma należąca do grupy KUBOUSEK Technologies and Instruments, która ma 25 lat, ma wyłączne zastąpienie około 30 różnych producentów, 200 pracowników i działa w kilku krajach Europy środkowej. Firma Kubousek Polska dostarcza systemy pomiarowe i rozwiązania optymalizujące procesy jakościowe w różnych gałęziach przemysłu.

Przedstawiciel ds. techniczno-handlowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 13122016

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych i rozwój relacji z obecnymi klientami w branży
  • Przygotowywanie ofert pod względem handlowym i technicznym
  • Realizowanie planów sprzedażowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku polskim
  • Sprzedaż, obsługa techniczna i serwis systemów pomiarowych
  • Ścisła współpraca z przełożonymi
  • Raportowanie i planowanie

Wymagania

  • Znajomość branży technicznej, pomiar i metrologia
  • Znajomość dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobre kompetencje w obszarze negocjacji, rozmów handlowych
  • Odpowiedzialność za działania nienaganne jakościowo w stosunku do Klienta
  • Orientacja na cel, samodzielność w działaniu, terminowość, zaangażowanie
  • Elastyczność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności w obszarze interpersonalnym
  • Lojalność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + czytelnego systemu premiowania
  • Pracę opartą o długotrwałe, partnerskie relacje
  • Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoba do kontaktu: Zuzana Wágnerová DiS.
E-mail: kariera@kubousek.eu
Tel.: +420 389 041 301, +420 734 171 759

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl