Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń

Klient portalu Praca.pl

Poznań

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916350, z dnia 2018-02-13

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Propagowanie wiedzy dotyczącej ubezpieczeń
  • Pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów
  • Realizację wyznaczonych celów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

  • Sprzedaż to Twoja pasja i obszar zawodowy, z którym wiążesz swoją przyszłość lub dopiero chcesz go poznać
  • Chcesz sam wyznaczać sobie cele i dążyć do ich realizacji
  • Jesteś otwarty i łatwo nawiązujesz kontakty

Oferujemy

  • Możliwość równoległej pracy w obu zawodach
  • Dodatkowe źródło wysokich dochodów
  • Zawód dający satysfakcję ze zrealizowanych celów
  • Szansę na rozwój własnego biznesu (własna działalność gospodarcza)
  • Elastyczny czas pracy (wolne kiedy potrzebujesz)
  • Cykl szkoleń gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy