Podobne oferty pracy

Nasz klient to skandynawska firma o wysokiej kulturze organizacyjnej, lider w swojej branży, istniejąca od ponad 100 lat na rynku światowym. Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości urządzeń czyszczących, takich jak specjalistyczne odkurzacze, automaty szorujące, zamiatarki i szorowarki. W związku z dynamicznym rozwojem oraz zmianami strukturalnymi poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Area Sales Manager (maszyny czyszczące)

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: ASMKP/09/2017

Zakres obowiązków:
  • Realizowanie założonej strategii firmy na podległym terenie (woj. kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)
  • Poszukiwanie nowych kontraktów sprzedażowych, praca mobilna (system pracy: 4 dni podróże służbowe + 1 dzień praca biurowa)
  • Wyznaczanie i realizacja własnych zadań
  • Podtrzymywanie obecnych i pozyskiwanie nowych długotrwałych relacji z Klientami w kanale sprzedaży B2B
  • Sprawowanie kontroli nad dystrybucją produktów
  • Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
  • Monitorowanie nowych produktów i rozwiązań w firmach konkurencyjnych
  • Współpraca z wewnętrznymi działami organizacji, tj. Front i Back Office, Service i Marketing
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży maszyn czyszczących - warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Szeroko pojęta wiedza branżowa z zakresu technologii utrzymania czystości (m. in. zagadnienia związane z chemią profesjonalną, maszynami, sprzętem ręcznym)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz wysoka umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu sieciami dystrybucyjnymi
  • Znajomość MS Office i programów typu CRM
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna i roczna
  • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia medycznego
  • Samochód służbowy, karty paliwowe
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop
  • Szkolenia wprowadzające

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Dane firmy

ul. Bora Komorowskiego 44/8
03-982 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl