Przedstawiciel Handlowy na Polskę
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Przedstawiciel Handlowy na Polskę

Poznaj pracodawcę

Route de Montheron 12
CH-1053 Cugy
Państwo: Szwajcaria
www.digitel-web.com

Poznaj stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

czytaj więcej: Przedstawiciel Handlowy

Praca Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy na Polskę - Ogłoszenie archiwalne

Praca Digitel SA / Energetyka / Elektronika / Serwis / Technika / Montaż / Sprzedaż / Obsługa klienta / cała Polska

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel Handlowy (branża-opakowania) Manpower małopolskie

Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży wyrobów pończoszniczych Omnibus P.H. małopolskie

Przedstawiciel Handlowy Klient portalu Praca.pl małopolskie

Przedstawiciel Handlowy STUDIO ACORD małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Digitel SA jest szwajcarską firmą zajmującą się dostawami regulacji oraz systemów BMS do zarządzania instalacjami chłodniczymi, ogrzewania, wentylacji, oświetlenia itp. Głównym zastosowaniem naszych produktów jest zarządzanie marketami. W zakres naszej działalności wchodzi rownież sterowanie chłodnictwem w laboratoriach, instalacjach przemysłowych, hotelach, restauracjach. Główne atuty naszych produktów to: globalne sterowanie kompleksowych instalacji z jednej platformy, najnowsze technologie, zaawansowane narzędzia oszczędności energii, łatwość obsługi.

Digitel SA poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • szkolenia techniczne nowych klientów
  • sporządzanie ofert
  • support techniczny przy uruchamianiu instalacji
  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych klientów, rynku oraz konkurencji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • zdolność nawiązywania kontaktów służbowych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi
  • umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • łatwość w posługiwaniu się komputerem i urządzeniami elektronicznymi
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do licznych wyjazdów po całym kraju w celu odwiedzania klientów

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza i doświadczenie z branży chłodnictwa, klimatyzacji i BMS
  • znajomość rynku i produktów konkurencyjnych z tych branż
  • znajomość któregoś z następujących języków: francuski, niemiecki, angielski
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej w celu reprezentacji Digitel SA w Polsce

Oferujemy:

  • samodzielną pracę w stabilnej firmie oferującej najnowsze technologie
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do wyników
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • gruntowne szkolenie i przygotowanie
  • możliwość założenia własnej działalności gospodarczej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16178 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.