Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1822348, z dnia 2017-10-20

Dynamicznie rozwijająca się polsko-niemiecka firma, wyspecjalizowana w produkcji i dostarczaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń do sieci handlowych poszukuje osoby do pracy w Dziale Rozwoju na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy systemów alarmowych CCTV, SSWiN

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

Jeśli masz silną motywację, chcesz się rozwijać, lubisz pracę pełną wyzwań – DOŁĄCZ DO NAS!

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • posprzedażowa obsługa klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • planowanie czynności handlowych i marketingowych
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • współtworzenie nowych linii produktów

Wymagania

  • znajomość tematyki systemów alarmowych – Mile widziana
  • doświadczenie w sprzedaży
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • znajomość zagadnień elektronicznych i informatycznych
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi
  • dobra organizacja pracy i systematyczność
  • silna wewnętrzna motywacja, pasja w działaniu oraz nastawianie na realizację wyznaczonych celów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
  • zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku
  • realne możliwości awansu i rozwoju kariery w firmie Optiguard sp. z o.o.
  • pakiet socjalny

Oferty zawierające list motywacyjny i CV

prosimy przesłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl