Przedstawiciel Handlowy systemów alarmowych CCTV, SSWiN

OPTIGUARD Sp. Z O.O.

Toruń

84 dni temu

Ogłoszenie numer: 1822348, z dnia 2017-10-30

Dynamicznie rozwijająca się polsko-niemiecka firma, wyspecjalizowana w produkcji i dostarczaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń do sieci handlowych poszukuje osoby do pracy w Dziale Rozwoju na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

Jeśli masz silną motywację, chcesz się rozwijać, lubisz pracę pełną wyzwań – DOŁĄCZ DO NAS!

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • posprzedażowa obsługa klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • planowanie czynności handlowych i marketingowych
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • współtworzenie nowych linii produktów

Wymagania

  • znajomość tematyki systemów alarmowych – Mile widziana
  • doświadczenie w sprzedaży
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • znajomość zagadnień elektronicznych i informatycznych
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi
  • dobra organizacja pracy i systematyczność
  • silna wewnętrzna motywacja, pasja w działaniu oraz nastawianie na realizację wyznaczonych celów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
  • zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku
  • realne możliwości awansu i rozwoju kariery w firmie Optiguard sp. z o.o.
  • pakiet socjalny

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy