Podobne oferty pracy

PPUH VOIGT to jeden z czołowych producentów profesjonalnych środków chemicznych w Polsce. W swojej ofercie posiadamy linie produktowe dedykowane dla różnego rodzaju odbiorców: firm sprzątających, gastronomicznych, hoteli, restauracji, placówek służby zdrowia, firm przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszych oddziałów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w branży HoReCa

Teren działania: województwa śląskie, łódzkie, opolskie

Opis stanowiska:

Doradca HoReCa aktywnie poszukuje nowych klientów oraz opiekuje się obecnymi kontrahentami firmy. Aktywnie doradza, dobiera optymalne rozwiązania i rozwiązuje problemy kontrahentów.

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów z segmentu hoteli, restauracji i cateringu
  • Opieka i obsługa przypisanych dystrybutorów i klientów firmy
  • Realizacja celów sprzedaży
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela handlowego lub na stanowisku w branży HoReCa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Wykształcenie średnie
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
W zamian oferujemy:
  • Stałą pracę na umowę o pracę i wypłatę wynagrodzeń w terminie
  • Stałą podstawę wynagrodzenia oraz możliwość uzyskania wysokich premii
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji- system szkoleń wewnętrznych
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Do celów służbowych gwarantujemy samochód, telefon komórkowy i komputer

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Zainteresowanych szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl