Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

P.P.U.H. Wojciech Tycner
mazowieckie
praca stacjonarna
5005 dni temu

Ogłoszenie numer: 108817, z dnia 2010-08-05

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wojciech Tycner zostało założone w roku 1992 w Wadowicach Górnych k/Mielca. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się produkcją artykułów z gumy oraz przetwórstwem tworzyw sztucznych. Z czasem działalność została poszerzona o handel hurtowy i dystrybucję artykułów instalacyjno-sanitarnych, która w chwili obecnej generuje większość przychodów przedsiębiorstwa. Stale poszerzana oferta asortymentowa obejmuje wyroby uznanych na rynku producentów polskich oraz wyroby importowane z Włoch, Francji i Hiszpanii. Od roku 2004 PPUH Wojciech Tycner jest wyłącznym dystrybutorem wyrobów francuskiej firmy Wirquin, jednego z czołowych, europejskich producentów systemów odpływowych. W roku 2007 firma została wyłącznym dystrybutorem opatentowanego systemu Safety, włoskiej firmy Aquatechnik, przeznaczonego do wykonywania instalacji wodnych, centralnego ogrzewania i klimatyzacji.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

-rozwijanie relacji handlowych i współpraca z klientami -realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedaży -nawiązywanie nowych kontaktów handlowych

Wymagania

-silna motywacja do osiągania sukcesów w sprzedaży -łatwość nawiązywania kontaktów -kreatywność i uczciwość -samodzielność i dobra organizacja czasu pracy -dyspozycyjność i zaangażowanie -prawo jazdy kat. B -gotowość do pracy w terenie -umiejętność obsługi komputera -znajomość branży instalacyjno sanitarnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-samodzielne stanowisko pracy -motywacyjny system wynagradzania -niezbędne narzędzia pracy