Podobne oferty pracy

Jesteśmy cieszącymi się zaufaniem liderami w branży produktów wędliniarskich, poszukującymi otwartych na wyzwania, energicznych i przedsiębiorczych osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Nr ref.: PH/Jelenia Góra
Zadania:
  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz w zakresie współpracy z klientami kanału tradycyjnego (detal i hurt).
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami.
  • dbałość o wizerunek firmy.
  • realizacja targetów sprzedaży.
  • monitorowanie stanów magazynowych u dystrybutorów w celu utrzymania ciągłości i dynamiki sprzedaży.
  • pozyskiwanie nowych klientów.
Wymagania:
  • wykształcenia minimum średniego.
  • doświadczenia w sprzedaży minimum 2 lata.
  • znajomości rynku FMCG, mile widziana znajomość rynku produktów świeżych.
  • silnej motywacji do osiągania wysokich wyników.
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz zdolności negocjacyjnych.
  • umiejętności organizacji pracy i planowania.
  • wysokiej kultury osobistej.
  • dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • mile widziane miejsce zamieszkania Szczecin i okolice oraz Koszalin i okolice.
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów.
  • samochód służbowy, notebook oraz telefon komórkowy.
  • ciekawą pracę w zespole stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych obecnych i przyszłych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl