T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań.

Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

Ty też? Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Rzeszów, Tarnów
Nr ref.: 79533

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i utrzymanie klientów biznesowych
  • Kompleksową sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (ICT) do klientów biznesowych
  • Obsługę posprzedażową klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert specjalnych i przygotowywanie umów dla klientów biznesowych
  • Wspieranie terminowego dostarczanie produktów i usług przypisanym klientom
  • Organizowanie szkoleń i prezentacji dotyczących usług i produktów dla klientów obsługiwanego segmentu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B oraz pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Szczególnie mile widziane min. roczne doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Dobra orientacja w zagadnieniach produktów i usług branży telekomunikacji
  • Orientacja na cel i klienta
  • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
  • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera w ramach pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie z ogromnym potencjałem na rynku
  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Liczne konkursy sprzedażowe i produktowe
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Wsparcie merytoryczne, marketingowe i możliwość rozwoju kariery dla najlepszych PH
  • Możliwość korzystania z szerokiej oferty Benefitów (sport, opieka medyczna, kultura, ubezpieczenie )

Poznaj

T-Mobile Polska S.A.

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce, świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl