Przedstawiciel Handlowy

P.H.U. Inter­Grahen Henryk Workowski

Gdańsk

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1883061, z dnia 2018-01-12

Firma Inter-Grahen zajmująca się od ponad 20 lat dystrybucją narzędzi w Polsce północnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • prezentacja i sprzedaż oferowanego asortymentu,

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • dbanie i kształtowanie dobrego wizerunku Firmy,

  • wsparcie techniczne przy doborze asortymentu dla Klienta,

  • analiza aktywności handlowej, sprzedaży i zapotrzebowania Klientów.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • znajomość branży narzędzowiej,

  • komunikatywność, zaangażowanie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

  • umiejętność organizacji czasu pracy,

  • posiadanie prawa jazdy - kat. B,

  • umiejętność obsługi komputera, tabletu, programu MS Office (znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • stabilną pracę w wieloletniej firmie,

  • umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy,

  • ciągły rozwój kompetencji poprzez szkolenia i warsztaty,

  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód, tablet i telefon.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

Poznaj

Hurtownia Inter-Grahen od 20 lat zaopatruje pomorskie firmy w narzędzia warsztatowe, budowlane, ogrodnicze oraz BHP. Magazynujemy tysiące produktów, które dostępne są „od ręki”, a doświadczona kadra służy pomocą i radą przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Rekrutują z Praca.pl