Przedstawiciel Handlowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Przedstawiciel Handlowy

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

czytaj więcej: Przedstawiciel Handlowy

Praca Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca BARTEK S.A. / Sprzedaż / Obsługa klienta / Mińsk Mazowiecki

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy ING Usługi Finansowe S.A. mazowieckie

Przedstawiciel handlowy Glasdon Europe AB mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażna Jaworska Sp.j. mazowieckie

Przedstawiciel handlowy Zakład Mięsny BEKON Zbigniew Niedbalski mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

BARTEK to wiodący polski producent wysokiej jakości obuwia dziecięcego dostępnego w sklepach w kraju i za granicą. Nasze produkty są gwarancją zdrowia i wygody najmłodszych, ciekawa stylistyka i najnowsze trendy mody. Obuwie BARTEK jest doceniane zarówno przez rodziców, jak i specjalistów medycyny i branży obuwniczej. Swoją pozycję zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą niezwykły i zgrany team. Stawiamy na solidność i kompetencję naszej firmy, wzajemną współpracę i kreatywność.

Jeśli nie boisz się pozytywnych zmian w swoim życiu, lubisz podejmować nowe wyzwania, masz energię i chęć do działania, posiadasz wymagane kompetencje, a przede wszystkim chcesz z nami tworzyć przyszłość naszej firmy, dołącz do naszego zespołu.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

miejsce pracy - Mińsk Mazowiecki

Zadania:
  • odpowiedzialność za działania sprzedażowe na terenie wskazanego regionu;
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami już pozyskanymi;
  • negocjowanie warunków współpracy z partnerami handlowymi;
  • opracowywanie strategii sprzedażowych;
  • realizowanie założeń budżetowych i sprzedażowych;
  • raportowanie.
Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego;
  • wykształcenie min. średnie;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • wysoce rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • samodzielność w działaniu;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów;
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów pracy;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość wpływu na politykę produktu i rozwój firmy;
  • szkolenia produktowe i komputerowe z obsługi programu sprzedażowego;
  • narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16374 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.