Przedstawiciel handlowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Przedstawiciel handlowy

Poznaj pracodawcę

ul. Bracka 11
97-300 Piotrków Trybunalski
woj. łódzkie
www.sobol-agro.pl

Poznaj stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

czytaj więcej: Przedstawiciel Handlowy

Praca Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca SOBOLagro Sp z o.o / Sprzedaż / Obsługa klienta / Opoczno i okolice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel Handlowy Jean D'arcel Cosmetique mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Kompania Piwowarska S.A. mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy Staff Partners mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy do Działu Over Horse OVER GROUP mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Detalicznych Modus mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 345879, z dnia 12-11-2013

SOBOL-agro Sp. z o.o
Dealer nowych maszyn rolniczych CLAAS na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego.

Miejsce pracy: mazowieckie / Opoczno i okolice

Nr Ref.: 12/11/2013

Opis stanowiska

  • sprzedaż nowych maszyn rolniczych CLAAS oraz innych.
  • zaangażowanie w rozwój i budowę sieci sprzedaży na podległym terenie
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz obsługa klientów firmy
  • raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania

  • znajomość branży rolniczej ( rynku nowych maszyn rolniczych)
  • komunikatywność i kreatywność,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w handlu w branży rolniczej,
  • mile widziani absolwenci uczelni o profilu rolniczym oraz osoby pochodzące ze wsi.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • stałe wynagrodzenie, premiowane osiąganymi wynikami w sprzedaży,
  • samodzielną i rozwojową pracę,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16302 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.