Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

małopolskie, Kraków i okolice

2016-08-26

Sprzedaż / Obsługa klienta

małopolskie, Kraków, Wadowice, Rabka-Zdrój, Tarnów i okolice

2016-08-26

małopolskie, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane
małopolskie, Kraków
Przedstawiciel Handlowy Klient portalu Praca.pl

2016-08-25

małopolskie, oraz przyległe województwa

Przedstawiciel Handlowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Aviva Sp. z o.o. I Oddział Kraków / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / małopolskie / Kraków

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów finansowo-ubezpieczeniowych
  • Dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Silna motywacja do osiągania sukcesów
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Zainteresowanie rynkiem ubezpieczeń
  • Komunikatywność
  • Gotowość założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Profesjonalny system szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Elastyczne godziny pracy