Przedstawiciel Handlowy
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Przedstawiciel Handlowy

Poznaj stanowisko:

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

czytaj więcej: Przedstawiciel Handlowy

Praca Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca Aviva Sp. z o.o. I Oddział Kraków / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / małopolskie / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Runner Linde Material Handling Polska Sp. Z o.o. małopolskie

Przedstawiciel Handlowy – branża fryzjerska SALES FOR małopolskie

Przedstawiciel Handlowy Piekarnia Nowakowski małopolskie

Przedstawiciel Handlowy BIG FORM Sp. z o.o. sp. k. małopolskie

Przedstawiciel handlowy Vigget małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów finansowo-ubezpieczeniowych
  • Dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Silna motywacja do osiągania sukcesów
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Zainteresowanie rynkiem ubezpieczeń
  • Komunikatywność
  • Gotowość założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Profesjonalny system szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Elastyczne godziny pracy