Przedstawiciel Handlowy
pl / en

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Doradztwo / Konsulting

dolnośląskie

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

Polecamy

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja

dziś

dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Strzegom, Kłodzko, Lubin, Głogów, Jelenia Góra

Przedstawiciel Handlowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Fabryka Mebli "STOL-LECH" / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 955258, z dnia 2016-01-19

www.stollechmeble.pl

Nasza fabryka zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli twardych.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • samodzielne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z dotychczasowymi
  • praca na terenie całego kraju i zagranicą

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na powyższym stanowisku w branży meblowej
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzie pracy: samochód, tel komórkowy, laptop
  • wynagrodzenie do uzgodnienia
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę