Przedstawiciel Handlowy
pl / en

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie
Polecamy

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Oleśnica, Trzebnica, Lubin, Wołów, Milicz, Głogów, Góra, Polkowice, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Lubań, Lwówek Śląski, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Zgorzelec, Świdnica, Dzierżoniów, Strzelin, Oława

dziś

Doradztwo / Konsulting

Przedstawiciel Handlowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Wrocław

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 955965, z dnia 2016-01-25

Klient portalu Praca.pl

Chcesz uzyskać umiejętności komunikacyjne, które będą procentować przez całe życie i dzięki nim,
niezależnie od zmian na rynku zawsze wygrasz w swojej karierze?

Masz możliwość uczestniczenia w kursie dla początkujących sprzedawców - zbudowanym
na coachingu osobistym, w połączeniu z możliwością obrotu naszych produktów

i zdobycia atrakcyjnych zarobków.

Brak doświadczenia jest zaletą.

Jesteśmy liderem w branży usługowej i poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: WRO

Opis stanowiska

  • zapewnienie wysokiej i profesjonalnej jakości świadczonych usług
  • pozyskiwanie nowych klientów, oraz negocjowanie kontraktów
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie

Wymagania

  • średnie wykształcenie
  • kreatywność
  • umiejętność komunikacji
  • zaangażowanie oraz determinacja w dążeniu do celu
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju osobistego

Oferujemy

  • szeroki rozwój osobisty i zawodowy w międzynarodowej firmie
  • firmowe szkolenia ze światowymi coachami rozwoju osobistego i sprzedaży
  • pełne wsparcie doświadczonych kolegów
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • bonusy pozapłacowe
  • samochód służbowy z kartą paliwową i smartfon
  • pozytywną atmosferę pracy w młodym zespole

Doświadczenia w branży nie są wymagane. Idealna okazja dla absolwentów i studentów zaocznych.