Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie, Gdynia

wczoraj

pomorskie, Województwo pomorskie
pomorskie, Słupsk i okolice
Przedstawiciel Handlowy Klient portalu Praca.pl

2016-08-25

pomorskie, oraz przyległe województwa

Przedstawiciel Handlowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Colapi Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / pomorskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 956785, z dnia 2016-01-21

Colapi zbudowało transparentny system, łączący współpracowników z centralą firmy. Celem projektu jest sprzedaż produktów oferowanych przez partnerów biznesowych spółki.

Produktem oferowanym obecnie przez Colapi są strony internetowe produkowane przez FactoryWWW Sp. z o.o. Chcemy dotrzeć do setek tysięcy mikro i małych przedsiębiorstw, które nie mają jeszcze strony internetowej, lub ich obecna witryna wymaga zmian. FactoryWWW oferuje produkt nowoczesny, w bardzo przystępnej cenie.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie klientów do przygotowania strony internetowej
  • odbiór i przekazywanie materiałów potrzebnych do realizacji strony internetowej
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • stały kontakt z centralą firmy

Wymagania

  • samodzielności i kreatywności w myśleniu i działaniu
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • dobrej organizacji własnej pracy
  • zdolności negocjacyjnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy

  • wysokie prowizje od sprzedaży (brutto): 200 zł (strona Basic), 300 zł (strona Standard), 400 zł (strona Premium)
  • pracę w dowolnym miejscu i czasie
  • nowoczesny system e-szkoleń z zakresu prezentacji, negocjacji i sprzedaży
  • 24 godzinny dostęp do swoich danych sprzedażowych i finansowych
  • 24 godzinny dostęp do materiałów szkoleniowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole