Przedstawiciel Handlowy
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Przedstawiciel Handlowy

Poznaj pracodawcę

Andrzejów Duranowski 27B
96-500 Sochaczew
woj. mazowieckie
www.veronavpp.eu

Poznaj stanowisko:

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

czytaj więcej: Przedstawiciel Handlowy

Praca Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca Verona Products Professional Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / lubuskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel Handlowy – branża fryzjerska SALES FOR lubuskie

Przedstawiciel handlowy Vigget lubuskie

Przedstawiciel Handlowy Nowytech Polska Sp. z o.o. lubuskie

Przedstawiciel Handlowy ds. Etykiet Samoprzylepnych Hays Poland lubuskie

Młodszy Przedstawiciel Handlowy MAKRO Cash and Carry Polska S.A. lubuskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma Verona Products Professional Sp. z o.o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim

(pow. sochaczewski) poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja założonego budżetu sprzedaży

  • odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi Klienta

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • duża samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w działaniu

  • entuzjazm, silna motywacja i nastawienie na osiągnięcie celów

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)