Podobne oferty pracy

DRIAL Poland Sp. z.o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą pompy na terenie całej Polski, w szczególności w przemyśle budowlanym,  petrochemii, działach gospodarki komunalnej, ochrony środowiska i górnictwa. 

Poza  główną siedzibą DRIAL ma sieć biur w całym kraju – posiada biura w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Lubinie i Gliwicach. Firma DRIAL oferuje wynajem, sprzedaż i serwis pomp. 

Poszukujemy dynamicznej i otwartej osoby na stanowisko:Przedstawiciel Handlowy


Teren działania - województwa lubelskie, małopolskie, podkarpackie

 

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za aktywną sprzedaż, pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami firmy, działając zgodnie z polityką sprzedaży firmy Drial.

Czekamy na osoby:
  • posiadające minimum roczne doświadczenie handlowe,
  • o wysokich zdolnościach komunikacyjnych i ceniące sobie bezpośredni kontakt z klientami,
  • posiadające praktyczną znajomość technik sprzedaży,
  • mające zapał i silną motywację do pracy,
  • nastawione na osiąganie wyników,
  • elastyczne i dynamiczne w działaniu,
  • posiadające wrodzone predyspozycje handlowe,
  • posiadające prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, dobre warunki wynagradzania powiązane z osiąganymi wynikami, samodzielną pracę, pełną wyzwań i możliwości samorealizacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

DRIAL POLAND Sp. z o.o.

O firmie

DRIAL POLAND Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się firmą oferującą do wynajęcia pompy do odwodnień, koncentrującą się na budownictwie, przemyśle, petrochemii, gospodarce komunalnej, ochronie środowiska i górnictwie. Główna siedziba firmy mieści się w Rawie Mazowieckiej. DRIAL POLAND posiada również pełną sieć biur w całym kraju. Pozostałe biura znajdują się w Gdańsku, Poznaniu, Lubinie i Katowicach. DRIAL POLAND oferuje wynajem, sprzedaż i serwis sprzętu. Oferujemy pełną gamę sprzętu m.in. agregaty pompowe, pompy wysokiej wydajności i wysokiego podnoszenia oraz pompy zanurzeniowe. Oferowane pompy mogą być spalinowe bądź elektryczne.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl