Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Kolportażowy

RUCH S.A.
warmińsko-mazurskie, woj. warmińsko-mazurskie (powiaty: działdowski, iławski, nidzicki, nowomiejski, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, piski, szczycieński, mrągowski)
praca stacjonarna
3408 dni temu

Założony w 1918 roku RUCH S.A. obecnie jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40% udziałem w rynku. Dostarczamy prasę do ponad 22 000 punktów, pod logo RUCHu działa 2500 punktów sprzedaży detalicznej. Miesięcznie obsługujemy ponad 11 milionów klientów.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie (powiaty: działdowski, iławski, nidzicki, nowomiejski, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, piski, szczycieński, mrągowski)

Osoba z którą podejmiemy współpracę będzie odpowiedzialna za opiekę oraz rozwój detalicznej sieci sprzedaży prasy w wyznaczonym regionie.

Zakres obowiązków:
  • Opieka oraz utrzymanie detalicznej sieci sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • Rozwój podległego obszaru sprzedaży
  • Ustalanie planów sprzedaży
  • Merchandising oraz działania promocyjne
  • Monitorowanie i windykacja należności
  • Kontrola stanów wyposażenia punktów sprzedaży detalicznej
  • Budowanie trwałych relacji z kontrahentami
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Znajomość branży FMCG oraz lokalnego rynku odbiorców
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania kontaktów handlowych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej (lub chęć pracy na warunkach umowy cywilno-prawnej)
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
Oferujemy:
  • Umowę cywilno-prawną
  • Wynagrodzenie oparte o system premiowy
  • Pracę z produktem wymagającym, niestandardowym, ale dającym satysfakcję
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie w celach rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich Danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, a dane nie będą udostępnianie innym podmiotom.” Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.