Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Naukowy

BLIRT S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3516 dni temu

Ogłoszenie numer: 497019, z dnia 2014-08-13

BLIRT S.A.

BLIRT jest polską firmą badawczo-rozwojową, poszukującą rozwiązań w zakresie innowacyjnej biotechnologii. Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje wysokiej jakości usługi w dziedzinie konstrukcji systemów ekspresyjnych, izolacji nowych białek oraz optymalizacji procesów produkcji i warunków oczyszczania białek. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych usług i prowadzonych badań jest wdrożony Certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz działanie według standardu GLP.

W związku z rozwojem działalności działu DNA-Gdańsk oferującego szeroką gamę produktów do badań naukowych oraz usług w zakresie diagnostyki molekularnej oraz inżynierii genetycznej -  poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Obszar działań obejmuje województwa Polski Południowej

Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba, której profil łączy fachową wiedzę z zakresu inżynierii genetycznej z umiejętnościami marketingowo - sprzedażowymi, jak również zmysłem do przedsiębiorczego działania .

Celem stanowiska jest promowanie i sprzedaż produktów oraz usług działu DNA-Gdańsk, współpraca ze środowiskiem naukowym uczelni wyższych, instytucji badawczo-rozwojowych oraz laboratoriów diagnostycznych.

Najważniejsze zadania:

  • Realizacja polityki sprzedaży produktów i usług z zakresu biologii molekularnej.
  • Bezpośrednia sprzedaż produktów i usług  działu DNA - Gdańsk  na podległym terenie.
  • Współpraca z działami zamówień publicznych uczelni wyższych.
  • Doradztwo merytoryczne i naukowe dla Klientów w obszarze stosowanych rozwiązań .
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientem.
  • Współpraca z zespołem naukowym działu DNA – Gdańsk.
  • Raportowanie  oraz uzupełnianie bazy danych Klientów.

Wymagania

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • Wykształcenia wyższego w kierunku biotechnologicznym lub pokrewnym.
  • Doświadczenia  w sprzedaży B2B.
  • Szerokiej wiedzy z zakresu inżynierii genetycznej oraz znajomości technik biologii molekularnej.
  • Bardzo dobrej znajomości technik PCR.
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej i nastawienia na etyczną pracę.
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym, komunikatywnym.
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
  • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do częstych podroży służbowych.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji o wysokich standardach działania.
  • Umowa o pracę oraz motywacyjny system premiowy.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie/usłudze i wsparcie ze strony firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.