Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy
dolnośląskie, Wrocław

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie

wczoraj

Marketing / Reklama / PR

Przedstawiciel / Partner Handlowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1005691, z dnia 2016-02-29

Klient portalu Praca.pl

Przedstawiciel niemieckiego producenta kosmetyków i suplementów diety z segmentu premium, w związku z dynamicznym rozwojem działalności na rynku krajowym poszukuje:

Przedstawiciel / Partner Handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • wprowadzenie w powierzonym regionie nowej marki  premium a z nią nowych produktów;
  • zbudowanie sieci odbiorców na wyznaczonym terenie;
  • długofalowe zwiększanie sprzedaży na bazie wysokiej jakości produktów, zbudowanych relacji i obsługi posprzedażowej;

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • dążą do stabilizacji finansowej i ponadprzeciętnych dochodów;
  • nie boją się systematycznej i ciężkiej pracy, wiedząc że nagroda jest w zasięgu ręki;
  • mają własne pomysły na rozbudowę powierzonego regionu znajdujące biznesowe uzasadnienie i odwagę je wdrażać;
  • cechują się dobrą organizacją pracy własnej i zorientowaniem na realizację wyznaczonych celów;
  • mają min. 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży w branży kosmetycznej i suplementów diety (niezależnie czy jako pracownik, czy jako właściciel firmy);
  • nie mają doświadczenia w aktywnej sprzedaży, ale interesują się w/w branżami i chcą budować swoje kompetencje w zakresie aktywnej sprzedaży;
  • nowy produkt, nowa marka to dla Ciebie możliwości, nie ograniczenia.

Oferujemy

  • elastyczne wieloskładnikowe i przejrzyste wynagrodzenie (podstawa, prowizja, premie);
  • szansę samodzielnego kształtowania wysokości zarobków, dzięki nielimitowanej prowizji;
  • możliwość budowania własnego zespołu handlowego;
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe w Polsce, i za granicą;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i codzienne wsparcie centrali w ich realizacji;
  • elastyczność zatrudnienia – umowa o pracę lub własna działalność;
  • otwartość na osoby szukające dodatkowego dochodu, jak i firmy handlowe chcące poszerzyć zakres oferowanych produktów;
  • niezbędne narzędzia pracy.