Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Jot-Ł P.H.U. Jerzy Łysek
Wrocław
praca stacjonarna
6221 dni temu

Ogłoszenie numer: 28415, z dnia 2007-04-13

DYSTRYBUTOR ART. SPOŻYWCZYCH ZATRUDNI NA TEREN WROCŁAWIA I OKOLIC:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- sprzedaż i promocja towarów będących w ofercie - profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami detalicznymi oraz hurtowymi - realizacja planów sprzedaży,monitorowanie i analiza rynku - merchandising

Wymagania

- silna motywacja do osiągnięcia wysokich wyników - determinacja w osiągnięciu założonych celów - umiejętność sprzedaży oraz zdolności negocjacyjne - prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży produktów FMCG - własna działalność gospodarcza

Oferujemy

- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość rozwoju - narzędzia pracy ( samochód, telefon , palmtop) - samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w profesjonalnym zespole, który preferuje kreatywność i inicjatywę w działaniu - atrakcyjne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę w pracy