QA Test Engineer
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » QA Test Engineer

Poznaj stanowisko:
Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...


czytaj więcej: Inżynier ds. Testów

Praca Inżynier ds. Testów

QA Test Engineer - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Informatyka / Programowanie / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Katowice

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Senior Integration and Testing Engineer NOKIA śląskie

Validation EMC Engineer ZF TRW śląskie

System Test Engineer ZF TRW śląskie

Inżynier ds. Testów Systemów Horyzont Doradztwo Personalne śląskie

Test Automation Engineer CPL JOBS Sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
QA Test Engineer
Katowice
QA Test Engineer
Katowice
Nr Ref.: 1054805
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Your new company
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji IT, poszukujemy kandydatów chętnych do rozwoju na stanowisku QA Test Engineer.

Your new role
Testerzy będą odpowiedzialni za kontrolę jakości oprogramowania oraz testowanie i weryfikowanie nowych funkcjonalności. Co więcej, osoba na tym stanowisku będzie testowała aplikacje desktopowe (testowanie manualne i automatyczne), prowadziła bieżącą dokumentację oraz analizowała rezultaty prowadzonych testów.

What you’ll need to succeed
Idealny kandydat powinien posiadać: wykształcenie wyższe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz doświadczenia w rozwoju lub testowaniu aplikacji. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Certyfikat ISTQB mile widziany.

What you’ll get in return
Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole specjalistów, stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów, regularne godziny pracy oraz szkolenia w Polsce i za granicą.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl