Najnowsze oferty pracy

  • Strażak Zakładowej Lotniskowej Straży Pożarnej

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200, obok stacji paliw Orlen    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    5 dni
    Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie: udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz w innych działaniach interwencyjnych prowadzonych przez ZLSP, udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz ćwiczeniach bojowych, utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej,...
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik

ORLEN Południe S.A.
Trzebinia
praca stacjonarna
2771 dni temu
Grupa ORLEN. Napędzamy przyszłość.

ORLEN Południe S.A. to jedna z kluczowych spółek Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN.

Działalność biznesowa ORLEN Południe S.A. koncentruje się na głównych segmentach produktowych zw. z produkcją i sprzedażą biopaliw i biokomponentów, parafin oraz rozpuszczalników. Konsekwentnie rozwijane technologie, nacisk na rozwój know-how i szereg działań optymalizacyjnych stanowią podstawę do rozwoju Spółki ORLEN Południe w kierunku biorafinerii. Uzupełnieniem oferty są produkty uzyskiwane podczas przerobu ropy naftowej i regeneracji olejów. ORLEN Południe S.A. to także zlokalizowany w Trzebini nowoczesny terminal paliw dzięki któremu Spółka jest głównym operatorem logistycznym GK ORLEN w południowej Polsce.

Spółka Energomedia poszukuje | Kandydatów do pracy na stanowisku
Ratownik
Miejsce pracy: Trzebinia

Ważne do: 15-09-2016

Cel stanowiska:

  • Udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz obsługa specjalistycznego sprzętu gaśniczego Zakładowej Straży Pożarnej

Główne zadania:

  • Bieżąca obsługa powierzonego sprzęt pożarniczego
  • Bezpośredni udział w działaniach ratowniczych oraz ćwiczeniach
  • Prowadzenie kontroli i konserwacji sprzętu pożarniczego
  • Pobieranie próbek ze zbiorników oraz pomiar stężeń wybuchowych
  • Obsługa podnośnika hydraulicznego SH-30
  • Czynny udział w zabezpieczeniu prac pożarowo niebezpiecznych prowadzonych na terenie spółki
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i P.Poż.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego
  • Ukończonego kursu strażaka jednostek ochrony przeciwpożarowej organizowany przez ośrodki szkolenia Państwowej Straży Pożarnej
  • Ukończonego kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kategorii C + E
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi podnośnika hydraulicznego SH-30 oraz uprawnienia konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”. | Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w ORLEN Południe S.A. | z siedzibą w Trzebini 32-540 ul. Fabryczna 22, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. ORLEN Południe S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.