Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjonistka na zastępstwa

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3215 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warszawa
Nr ref.: 3-12-30745/PC
Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku recepcyjnym i w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
- obsługa centrali telefonicznej,
- obsługa spotkań na terenie biura,
- wysyłanie, przyjmowanie i segregowanie korespondencji,
- wsparcie w organizacji spotkań firmowych,
- organizacja bieżącej pracy biura.
Requirements:
- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- otwartość i komunikatywność,
- duża samodzielność oraz rzetelność.
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”