Recepcjonistka / Recepcjonista serwisu

MOTOKARIERA S.C.

Poznań

12 dni temu

Dla naszego Klienta, dealera samochodów marki francuskiej, poszukujemy doświadczonego i aktywnego pracownika na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista serwisu
Miejsce pracy: Poznań

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie koordynowanie grafiku napraw samochodów oraz kontakt z klientem serwisu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zdobytego w kontakcie z klientem w branży motoryzacyjnej (ASO, importer, warsztat, wypożyczalnia samochodów)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w ASO na stanowisku recepcjonisty/ki serwisu, asystentka/ki serwisu czy doradcy serwisowego,
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych,
  • zainteresowania motoryzacją,

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Rekrutują z Praca.pl