Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor internetowy

Trade Media International
Warszawa
praca stacjonarna
3480 dni temu

Wydawnictwo Trade Media International, firma działająca na rynku wydawniczym i  internetowym, czołowy wydawca licencjonowanych czasopism branżowych w Polsce związanych z ogólnie pojętą produkcją przemysłową oraz budownictwem, właściciel kilku opiniotwórczych serwisów oraz organizator specjalistycznych seminariów branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Zajmowanie się treścią online na portalach wydawnictwa;

  • Pisanie reportaży i informacji prasowych z targów, konferencji prasowych, itd.

  • Spotkanie z klientami wydawnictwa;

  • Dbanie o najwyższą jakość materiałów po względem językowym i merytorycznym;

  • Współpraca z zespołem redakcyjnym i klientami.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe dziennikarskie;

  • Doświadczenie dwuletnie jako dziennikarz lub redaktor;

  • Znajomość terminologii z branży przemysłu, produkcji i/lub budownictwa mile widziana;

  • Dokładność i poprawność stylistyczna, gramatyczna i ortograficzna języka polskiego;

  • Umiejętność redagowania tekstów;

  • Znajomość języka angielskiego w czytaniu;

  • Podstawowa znajomość mediów społecznościowych;

  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office, znajomość HTML mile widziana.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowej atmosferze;

  • Wyjazdy służbowe polskie i zagraniczne na targi, konferencje, itp.

  • Cały etat.

W Trade Media International kieruje nami pasja w życiu zawodowym i prywatnym. Stwarzamy pozytywną atmosferę dla owocnej współpracy. Inwestujemy w ludzi, w ich szkolenia i rozwój. Wierzymy w ludzi zmotywowanych i zaangażowanych, pragnących się rozwijać.

Dołącz do nas i z nami osiągaj sukces!