Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor/-ka Kanału Gry

Red Bull sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3545 dni temu

REDAKTOR/-KA KANAŁU GRY NA WWW.REDBULL.COM

MARKETING

W 1987 roku, Red Bull stworzył nie tylko nowy produkt, ale również całkowicie nową kategorię produktów – napoje energetyczne. Dzisiaj firma Red Bull to ponad 8000 osób w ponad 165 krajach i ponad 5 miliardów sprzedanych puszek rocznie. Świat Red Bulla tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i chcą się rozwijać. Zobacz na czym polega różnica.

Jako Redaktor/-ka kanału Gry będziesz raportować do Redaktora Naczelnego strony www.redbull.pl/gry. Twoim głównym zadaniem będzie przyczynienie się do wzrostu ruchu na stronie redbull.pl/gry i zbudowanie lojalnej grupy użytkowników. Będziesz odpowiadać za generowanie pomysłów na zawartość tematyczną sekcji zgodnie ze zdefiniowaną strategią, pisanie artykułów, dobór zdjęć, tworzenie relacji z wydarzeń i publikowanie ich poprzez system CMS oraz maksymalizowanie potencjału edytorialnego tematów gamingowych tworzonych przez zespół marketingowy Red Bulla w Polsce i na świecie!

GŁÓWNE ZADANIA:

TWORZENIE ZAWARTOŚCI

  • Pisanie i publikowanie contentu na www.redbull.pl/gry
  • Dbałość o dobór tematów jak najbardziej adekwatnych i interesujących dla polskiej publiczności zainteresowanej gamingiem
  • Tworzenie ciekawego contentu, który będzie cieszył się dużym zainteresowaniem internautów
  • Tworzenie i wdrażenie planu edytorialnego dla sekcji GRY
  • Monitorowanie i optymalizacja tworzonego contentu
  • Wykorzystywanie najlepszego contentu z kanałów zagranicznych, który byłby ciekawy dla polskiej publiczności
  • Identyfikowanie i budowanie relacji z najlepszymi portalami, grupami z polskiej sceny gamingowej w oparciu o współpracę redakcyjną
  • Zarządzanie i koordynacja pracy innych redaktorów sekcji

ZARZĄDZANIE STRONĄ

  • Zarządzanie stroną główną redbull.pl/gry oraz jej poszczególnymi zakładkami
  • Dbanie o jak najlepszą jakość materiałów, wyłapywanie błędów językowych i technicznych

BUDOWANIE RUCHU NA STRONIE

  • Odpowiedzialność za wielkość ruchu na sekcji i wzrost powracających użytkowników
  • Budowanie relacji z najważniejszymi graczami na polskiej scenie gamingowej
  • Pozyskanie i współpraca z potencjalnymi partnerami
  • Optymalizacja contentu pod kątem SEO
  • Ścisła współpraca z Redaktorem Naczelnym i Social Media Managerem w ramach promocji contentu we wszystkich kanałach Red Bulla.

OCZEKIWANIA:

1. Min. dwuletnie doświadczenie w pracy dziennikarza zajmującego się tematem gier
2. Bardzo dobra organizacja pracy
3. Znajomość środowiska gamingowego i szeroka wiedza w temacie gier
4. Kreatywność i wychodzenie z inicjatywą dotyczącą rozwoju kanału Gry
5. Praktyczna znajomość pakietu Ms Office
6. Prawo jazdy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.