Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Redaktor Techniczny Gdańsk
Redaktor Techniczny Kwartalnika "Wypadki i Odszkodowania"

TER Enterprises
Gdańsk
praca stacjonarna
3549 dni temu

Wypadki i Odszkodowania - to pierwsze w Polsce czasopismo zajmujące się tematyką odszkodowawczą, redagowane przez adwokatów, radców prawnych, prawników i lekarzy.

Wydawca TER Enterprises,  poszukuje pilnie do pracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
    • dbałość o właściwy sposób łamania i składu publikacji,
    • nadzór nad doborem ilustracji, czcionek, papieru itd.,
    • adiustacja i korekta techniczna tekstu publikacji,
    • kontakt z drukarnią,
    • akceptacja do druku.
Wymagania:
    • bardzo dobra znajomość edytora tekstów,
    • znajomość zasad edytorskich,
    • doskonała znajomość zasad polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina,
    • wysokie zaangażowanie w pracę,
    • miłe i pozytywne nastawienie do pracy i otoczenia firmy,
    • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
    • korzystny system wynagrodzeń,
    • udział w ciekawych projektach,
    • szkolenia, w tym studia podyplomowe.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją na stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest TER Enterprises, Tomasz Rosa. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: ochronadanych@gdpm.pl. Odbiorcami danych w rozumieniu mogą być podmioty podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.”