Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Redaktor Kraków
Redaktor w redakcji niemieckojęzycznej

A plus C Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3640 dni temu

Ogłoszenie numer: 431416, z dnia 2014-05-05

:::media-press.tv::: lider w zakresie dostarczania informacji o programie telewizyjnym dla dużych europejskich wydawnictw prasowych i internetowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej redakcji w Krakowie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: RN0414

Opis stanowiska

  • Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji niemieckojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Sumienność, dokładność i dyspozycyjność
  • Biegła obsługa komputera

Mile widziane:

  • Szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki.
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność zwięzłego formułowania treści

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii wydawniczych