Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   łódzkie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor

Bio-Tech Media
Łódź
praca stacjonarna
3079 dni temu

Ogłoszenie numer: 873725, z dnia 2015-11-17

BIO-TECH MEDIA Sp. z o. o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Redaktor

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktualizację działów informacyjnych portalu branżowego Biotechnologia.pl, CEbiotech.com, LabNews.pl;
  • pracę dziennikarską i aktywną konsultację w doborze materiałów;
  • pozyskiwanie informacji branżowych i redagowanie artykułów.

Wymagania

  • komunikatywność, twórczość, samodzielna praca dziennikarza portali branżowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność wyszukiwania i zamieszczania rzetelnych informacji branżowych z sektora Biotechnologii i BioBiznesu;
  • preferowane kierunkowe wykształcenie z zakresu: Biotechnologia, Farmacja.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia warsztatu dziennikarskiego dla osób z doświadczeniem oraz chcących je zdobyć;
  • możliwość kontaktu z liderami z branży „life science”;
  • realną możliwość poznania sektora innowacyjnego BioBiznesu;
  • wyjazdy na konferencje, szkolenia, eventy branżowe;
  • praca w młodym, ambitnym zespole oraz przyjaznej atmosferze.