Podobne oferty pracy

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Obsługi Bilingu

Energa Obrót S.A.

Komórka organizacyjna: Dział Obsługi Bilingu

Miejsce pracy: Kalisz
Numer referencyjny: ZZL/WORP/2017/0094

Umowa o pracę na czas określony za pośrednictwem Agencji pracy tymczasowej.

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w oparciu o elektroniczne bazy danych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych, w tym pakietu Microsoft Office,
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • obsługa zgłoszeń dotyczących stanu rozliczeń, w tym pozyskanie danych do rozliczeń,
  • realizacja rozliczeń w systemie bilingowym, wystawianie dokumentów rozliczeniowych: faktur, faktur korygujących, not księgowych,
  • udzielanie wyjaśnień dotyczących przeprowadzonych rozliczeń pracownikom innych komórek organizacyjnych firmy.
Prosimy o załączenie w CV oświadczenia:
Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Energa Obrót SA z siedzibą w Gdańsku pod adresem 80-309 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 472
2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.” Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj

ENERGA Obrót S.A.

ENERGA OBRÓT S.A., prowadzi handel na krajowym i międzynarodowym hurtowym rynku energii elektrycznej oraz sprzedaż energii klientom indywidualnym i biznesowym. Jest solidnym i odpowiedzialnym partnerem, który w imieniu klienta dba o jego sprawy, wpływa na utrzymanie długofalowych oraz partnerskich relacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Baz danych

Specjalista ds. Baz danych jest odpowiedzialny za tworzenie raportów na podstawie danych znajdujących się w bazach. Wspiera również rozwijanie systemu zarządzającego bazami danych. Do jego obowiązków należy również dokumentacja i prezentacja wyników oraz optymalizacja procesów. Konieczne jest wykształcenie kierunkowe (informatyka, ekonometria) ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl