Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Obsługi Kart Wrocław
Referent / Inspektor ds. kart płatniczych

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3305 dni temu

Wrocław

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie rozliczeń z organizacją MasterCard, Visa, FDP
  • uzgadnianie kont rozliczeniowych
  • rozliczanie bankomatów i wpłatomatów
  • przygotowywanie sprawozdań kwartalnych do Visa, NBP, MasterCard
  • obsługa reklamacji dotyczących kart płatniczych

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie w pracy w księgowości
  • doświadczenie w przeprowadzaniu rozliczeń kartowych oraz wiedza z zakresu kart płatniczych będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie w obszarze nauk ścisłych (ekonomia, rachunkowość, matematyka itp.)
  • wysoki poziom zdolności analitycznych
  • dokładność, skrupulatność
  • znajomość j.angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę medyczną
  • możliwość doskonalenia zawodowego w strukturach dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • dobrą atmosferę pracy